Wykaz telefonów KSM

Biurowiec przy ul. Koszalińskiej 24

 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

Prezes Zarządu KSM

Małgorzata Markowska

94 35 260 31

3 ( II piętro )

Specjalista d/s sekretariatu

Małgorzata Pakulska

94 35 260 31

 

3 ( II piętro )

 

Specjalista d/s członkowskich

Milena Krzyżaniak

94 35 260 31 wew. 115 

4 ( II piętro )

Inspektor d/s Samorządowych

Irena Bindas

94 734 34 10

2 ( II piętro )

Dział Księgowy

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

 Główny Księgowy

Jowita Sokołowska

94 35 260 31

10 (II piętro )

Z-ca Głównego Księgowego 

Renata Mielczarek

94 734 34 04

10 ( II piętro )

Starszy specjalista ds Rozliczeń Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

Zdzisław Hołowczak

94 734 34 08

8 ( II piętro )

Księgowy-wkłady i udziały

Martyna Tarnawczyk

94 35 260 31 wew. 121

4 ( II piętro )

Starsza księgowa 

( spec. d.s windykacji )

Beata Malinowska

94 734 34 11

I piętro

Księgowy kasjer

Kasa czynna od 11.00 do 14.00

Agnieszka Drążek

94 35 260 31 wew. 131

kasa ( II pietro )

Czynsze

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

Starsza księgowa 

ulice :
*al. św. Jana Pawła II 21,22,27
*Budowlana 8-12 , 7-25
*Brzozowa 1-8 , 11-13
*Chodkiewicza 16A-D
*Chodkiewicza 24,26,28
*Giełdowa 5-7
*Jagiellońska 2AB,12-16
*Katedralna 27-33 , 36-42
*Koniecpolskiego 2-14
*Mariacka 10-14 , 16-24
*Narutowicza 4-8
*Unii Lubelskiej 36,38,41,47,51,53
* Waryńskiego 7
*Wąska 2-20
*Złota 1-11
*Zwycięzców 6,10,9A-B
*Żółkiewskiego 1 , 5 
*Źródlana 2-3
 
Marta Piekiełko-Mordasewicz

94 734 34 06

I piętro 

 

Starsza księgowa

ulice :
*Bema 2,6
*Czarnieckiego 1-9
*Gierczak 12-19
*Grochowska 1,2,3,4,5,7
*Grunwaldzka – Gościno
*Gryfitów 2, 2AB
*Katedralna 2
*Krzywoustego 7-17 , 19A-E
*Kupiecka 2-4 , 6-16
*Myśliwska 15-21
*Piastowska 7
*Pomorska 7B
 *Rycerska – Zieleniewo
*Unii Lubelskiej 22
*Złota 11A-C
*Zygmuntowska 15,16,17,29,40
 
Magdalena Rysińska
94 734 34 05 
         I piętro 

Starsza księgowa

*lokale użytkowe 

 
 
Grażyna Adamek 
94 734 34 07 
              I piętro 
 
 
Dział techniczny ul. Bogusława X 16
 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

Z-ca Prezesa ds. Technicznych

Roman Wankewycz

94 35 251 31 

110

Specjalista d/s sekretariatu

Przyjmowanie zgłoszeń i usterek w zakresie całej eksploatacji zasobów, ich rejestrowanie i przekazywanie do wykonania wg kompetencji poszczególnych komórek

Paula Sokołowska

94 35 251 31

 

 

110

Inspektor Nadzoru

Tadeusz Siwiński

94 734 34 29

107

Inspektor Nadzoru 

Paweł Gałązka

94 734 34 25

108

Kierownik  konserwatorów ogólnobudowlanych i elektrycznych

Tomasz Sotyń

94 734 34 28

102

Kierownik  konserwatorów hydraulicznych

Łukasz Wójtowicz

94 734 34 30

106

Kierownik  obsługi nieruchomości  , gospodarze domów, zieleni

Iwona Sawicka

94 734 34 23

109

Z-ca kierownika obsługi nieruchomości , gospodarka materiałowa, transport , Obrona Cywilna

Remigiusz Podrez

94 734 34 32

104

Kierownik  Administracji

Mariola Stranc

94 734 34 27

113

Administrator 

ulice:

*Bema

*Budowlana

*Brzozowa

*E. Gierczak

*Giełdowa

*Grunwaldzka

*Katedralna

*Jagiellońska

*Mariacka

*Narutowicza

*Piastowska

*Pomorska

*Rycerska ( Zieleniewo )

*Unii Lubelskiej

*al. św. Jana Pawła II

*Wąska

*Waryńskiego

*Złota 1-10

*Zwycięzców

*Zygmuntowska

*Źródlana

Marlena Krasowicka

94 734 34 31

112

Administrator

ulice:

*Chodkiewicza

*Czarnieckiego

*Grochowska

*Gryfitów

*Kupiecka

*Koniecpolskiego

*Krzywoustego

*Myśliwska

*Złota 11 A-C

Żółkiewskiego 

Joanna Bielańczuk-Kleba

94 734 34 26

114