Wykaz telefonów KSM

Biurowiec przy ul. Koszalińskiej 24

 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

Prezes Zarządu KSM

Małgorzata Markowska

94 35 260 31

3 ( II piętro )

Specjalista ds sekretariatu

Małgorzata Pakulska

94 35 260 31

 

3 ( II piętro )

 

Dział Księgowy

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

 Główny Księgowy

Jowita Sokołowska

94 35 260 31

10 (II piętro )

Z-ca Głównego Księgowego 

Renata Mielczarek

94 734 34 04

10 ( II piętro )

Starszy specjalista ds Rozliczeń Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

Zdzisław Hołowczak

94 734 34 08

8 ( II piętro )

Specjalista ds windykacji 

Beata Malinowska

94 734 34 11

11 ( I piętro )

Specjalista ds windykacji 

Beata Makowczyńska

94 734 34 02

15 ( I piętro )

Księgowy kasjer

Agnieszka Drążek

94 35 260 31 wew. 131

kasa (II piętro)

Dział Administracyjno-członkowski

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

 Kierownik  Działu Administracyjno-Członkowskiego

 Joanna Bielańczuk-Kleba

94 734 34 26

2 ( II piętro )

Administracja 

ulice:

*Bema

*Budowlana

*Brzozowa

*E. Gierczak

*Giełdowa

*Grunwaldzka

*Katedralna

*Jagiellońska

*Mariacka

*Narutowicza

*Piastowska

*Pomorska

*Rycerska ( Zieleniewo )

*Unii Lubelskiej

*al. św. Jana Pawła II

*Wąska

*Waryńskiego

*Złota 1-10

*Zwycięzców

*Zygmuntowska

*Źródlana

Marlena Krasowicka

94 734 34 31

5  ( II piętro )

Administracja

ulice:

*Chodkiewicza

*Czarnieckiego

*Grochowska

*Gryfitów

*Kupiecka

*Koniecpolskiego

*Krzywoustego

*Myśliwska

*Złota 11 A-C

*Żółkiewskiego 

Dorota Wojciechowska

94 734 34 27

5 ( II piętro )

Administracja

Irena Bindas

94 734 34 10

5A  ( II piętro )

Dział członkowski

Sylwia Budzińska 

94 35 260 31 wew. 115

94 35 260 31 wew. 121 

4 ( II piętro )

4 ( II piętro )

 

Czynsze

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

 księgowa 

ulice :
*Budowlana 8-12 , 7-25
*Brzozowa 1-9 , 11-13
*Chodkiewicza 16A-D
*Chodkiewicza 24,26,28 AB
*Katedralna 27-33 , 36-42
*Koniecpolskiego 2-14
*Mariacka 10-14 , 16-24
*Narutowicza 4-8
*Wąska 2-20
*Złota 1-10
*Żółkiewskiego 1 A-D , 5 A-F 
 
Marta Piekiełko-Mordasewicz

94 734 34 06

14( I piętro ) 

 

 księgowa

ulice :
*al. św. Jana Pawła II 21,22,27
*Bema 2,6
*Czarnieckiego 1-9
*Grunwaldzka – Gościno
*Gryfitów 2, 2AB
*Jagiellońska 2AB,12-16
*Katedralna 2
*Krzywoustego 7-17 , 19A-E
*Kupiecka 2-4 , 6-16
*Myśliwska 15-21
*Unii Lubelskiej 22A,36,38,41,47,51,53
*Piastowska 7
*Pomorska 7B
 *Rycerska – Zieleniewo
* Waryńskiego 7
*Złota 11A-C
*Zygmuntowska 15,16,17,29,40
*Zwycięzców 6,10,9A-B
*Źródlana 2-3
 
 
 Colett Czubaczyńska
94 734 34 05 
    12( I piętro ) 

 księgowa

*lokale użytkowe 

*Grochowska 1A-I , 2A-D, 3A-D, 4A-I, 5A-J, 7A-C

*Giełdowa 5-7

*E.Gierczak 12-15, 16-19

 

 
 
Magdalena Rysińska
94 734 34 07 
      13( I piętro ) 
 
 
Dział techniczny ul. Bogusława X 16
 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Nr pokoju

Z-ca Prezesa ds. Technicznych

Roman Wankewycz

94 35 251 31 

110

Specjalista d/s sekretariatu

Przyjmowanie zgłoszeń i usterek w zakresie całej eksploatacji zasobów, ich rejestrowanie i przekazywanie do wykonania wg kompetencji poszczególnych komórek

Paula Sokołowska

94 35 251 31

 

 

110

Inspektor Nadzoru

Agata Dąbrowska-Przydatek

94 734 34 29

107

Inspektor Nadzoru 

Paweł Gałązka

94 734 34 25

108

Kierownik  konserwatorów ogólnobudowlanych i elektrycznych

Tomasz Sotyń

94 734 34 28

105

Kierownik  konserwatorów hydraulicznych

Łukasz Wójtowicz

94 734 34 30

106

Kierownik  obsługi nieruchomości  , gospodarze domów, zieleni

Iwona Sawicka

94 734 34 23

109

Z-ca kierownika obsługi nieruchomości , gospodarka materiałowa, transport 

Remigiusz Podrez

94 734 34 32

104